مجموعه شارژ سبز در نظر دارد با ارائه پلن همکاری به افراد متقاضی فعال در این حوزه بسته های اینترنتی خود را با تخفیف بیشتر نسبت به قیمت های کاربری فروشگاه ارائه نماید. متقاضیان همکاری با مجموعه شارژ سبز می بایست پس از ثبت نام در سایت ابتدا اقدام به شارژ کیف پول خود به مبلغ 200 هزار تومان نمایند و سپس درخواست ارتقا حساب به همکاری را، به همراه اطلاعات حساب به سامانه پیامکی 10008880080088 ارسال نمایند تا طی 24 ساعت ارتقا حساب انجام شود.

همکاران در نظر داشته باشند امکان خرید با قیمت همکاری فقط از طریق سایت مجموعه امکان پذیر است و همکاران اجازه تراکنش با قیمت همکاری در برنامه آپ را ندارند.

شرایط همکاری در فروش مجموعه شارژ سبز با همکاران به قرار زیر می باشد:

* مجموعه هیچگونه دخالتی در قیمت های ارائه شده همکاران به مشتریان خود نخواهد کرد.

* مجموعه تنها در قبال درخواست های پشتیبانی همکاران پاسخگو خواهد بود لذا توصیه می شود در صورت بروز مشکل برای مشتریان، همکاران خود نسبت به پیگیری و رفع آن با بخش پشتیبانی مجموعه اقدام نمایند.

* در پلن همکاری مجموعه، به ازای هر بسته اینترنتی مبلغ 500 تومان از فاکتور همکاران (نسبت به کاربران عادی) کسر میگردد.

* همکاران در قبال حذف بسته قبلی مشتریان خود مسئول هستند لذا همکاران در هنگام خرید از تماس با کدهای حذف بسته توسط مشتریان خود اطمینان حاصل نمایند.

همکاران توجه نمایند در صورتی که نتوانند شارژ اولیه کیف پول خود را طی 1 هفته به اتمام رسانند مجموعه می تواند حساب کاربری را به حالت مشتریان عادی تغییر دهد.

کاربر گرامی: پس از خرید بسته های چندکاربره، بلافاصله و فقط یکبار با کدهای #3*2*400* و #5*1*400* تماس گرفته تا بسته چندکاربره قبلی حذف و امکان فعالسازی بسته جدید فراهم گردد. جهت استعلام باقیمانده بسته با کد #1*2*2*400* تماس بگیرید.

X