با توجه به اینکه ممکن است کاربران مجموعه بدلیل اتمام بسته اینترنتی دسترسی به سایت جهت خرید نداشته باشند ارائه خدمات بصورت آفلاین در بستر برنامه آپ در نظر گرفته شده است. در برنامه آپ قسمتی با نام «نشان پرداخت» یا در نسخه های قدیمی با نام «تله پرداز» وجود دارد که کاربران مجموعه شارژ سبز می توانند جهت خرید بسته مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایند.

لطفا در هنگام استفاده از برنامه آپ اینترنت دستگاه خود را روشن نمایید. برای استفاده از آپ نیازی به داشتن بسته اینترنتی نخواهید داشت.

در ادامه روش خرید با برنامه آپ آموزش داده می شود:

1- با وارد نمودن کد 17868357 در قسمت نشان پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می شوید. کافیست تنها یک بار اقدام به وارد نمودن این کد در برنامه آپ نمایید تا در مراجعات بعدی این کد در حافظه برنامه ذخیره گردد. در این صفحه دو فیلد «مبلغ» و «بابت» وجود دارد که لازم است بصورت دقیق توسط کاربران وارد گردد.

2- در ادامه مبلغ بسته مورد نظر خود را برحسب ریال وارد نموده و در فیلد بابت شماره موبایل خود را وارد نمایید.

3- مراحل پرداخت را تکمیل نمایید.

4- چنانچه برنامه مجموعه شارژ سبز را در دستگاه خود دارید می توانید حذف بسته حساب چند کاربره قبلی خود را بلافاصله پس از پرداخت انجام دهید یا بصورت دستی با دو کد #3*2*400* و #5*1*400* تماس حاصل نمایید تا بسته قبلی حذف گردد.

5- لطفا تا فعالسازی بسته شکیبا باشید در این روش خرید ممکن است فعالسازی بسته با تاخیر بیشتر (حدودا یک ساعت) انجام گردد. در صورت وصل نشدن به اینترنت پس از دریافت پیامک های چندکاربره دستگاه خود را خاموش و روشن نمایید.

چنانچه تمایل به رزرو بسته دارید می توانید در فیلد بابت به همراه شماره موبایل کلمه رزرو را ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربر گرامی: پس از خرید بسته های چندکاربره، بلافاصله و فقط یکبار با کدهای #3*2*400* و #5*1*400* تماس گرفته تا بسته چندکاربره قبلی حذف و امکان فعالسازی بسته جدید فراهم گردد. جهت استعلام باقیمانده بسته با کد #1*2*2*400* تماس بگیرید.

X